LG G3: unikly oficiální rendery třech barevných verzí

lg_g3_render_ico

Pouhých 12 dnů před oficiálním oznámením nové vlajkové lodi LG G3 se na webu objevily další obrázky. Tentokrát se jedná o oficiální rendery určené pro tiskové materiály, které sice samy o sobě neřeknou o chystaném smartphonu mnoho nového, ale ukazují, jak výrazně se nejvyšší model tohoto výrobce liší od svého předchůdce. Potvrzují také zvěsti, že telefon bude mít speciální povrchovou úpravu, která vypadá jako kartáčovaný kov.

G3 v černé barvě G3 v černé barvě

G3 v bílé barvě G3 v bílé barvě

Jak můžete vidět na snímcích, zařízení bude mít skutečně velký 5,5″ displej, který zabírá většinu předního panelu (údajně obrazovka zabírá ještě více plochy než v případě modelu G2). Přední strana i všechny čtyři hrany jsou prosty jakýchkoli tlačítek – LG G3 používá softwarová tlačítka na displeji a hardwarová přesunulo na zadní stranu.

LG G3 ve zlaté barvě LG G3 ve zlaté barvě

Rozlišení obrazovky má být 2560 x 1440 obrazových bodů (QHD), uvnitř najdeme procesor Qualcomm Snapdragon 805, 3 GB operační paměti a 16/32 GB interního úložiště, jež bude možné rozšířit paměťovými kartami microSD. Na pořizování fotografií je určen fotoaparát s rozlišením 13 Mpx s optickou stabilizací obrazu a operačním systémem je Android 4.4 KitKat s aktualizovanou grafickou nadstavbou Optimus UI. Dodávku energie zajistí akumulátor s kapacitou 3 000 mAh.

Render LG G3 Render LG G3

Render LG G3 Render LG G3

Oficiální prezentace telefonu se bude konat 27. května v šesti městech: San Franciscu, New Yorku, Londýně, Soulu, Singapuru a Istanbulu. LG G3 bude k dispozici v černé, bílé a zlaté barvě a pravděpodobná cena zůstane ve stejné hladině, jako u současné vlajkové lodi.

Zdroje: Keinex, Phone Arena, Hi-Tech, Droid Life, Mobil Telefon.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (21)