LG G3 Stylus – očekávaná odpověď LG na Galaxy Note 4

lg_g3_stylus_ico

Společnost LG spustila na oficiálním YouTube kanálu reklamní kampaň na podporu své “zmenšené vlajkové lodi” G3 Beat, prodávané na některých trzích pod označením G3 S. V jedné z reklam se v závěru (“náhodou”?) objevuje další model tohoto výrobce – phablet LG G3 Stylus. Podle všeho bude dodáván se stylusem (dotekovým perem) a s největší pravděpodobností bude konkurentem Samsungu Galaxy Note 4, jenž má být představen 3. září v Berlíně (informovali jsme v aktualitě Samsung Galaxy Note 4 bude představen 3. září).

LG G3 Stylus - očekávaná odpověď LG na Galaxy Note 4 LG G3 Stylus – očekávaná odpověď LG na Galaxy Note 4

Ve krátkém videu, které bylo krátce po zveřejnění označeno jako soukromé, je vidět modelová řada chytrých telefonů G3 s pro ni charakteristickými rysy. Je evidentní, že LG G3 Stylus bude o něco větší než standardní “gé trojka” – lze odhadovat, že úhlopříčka obrazovky bude kolem 5,7″, tedy stejně, jako u Note 4, možná ale ještě o něco větší (některé zdroje odhadují až 5,9″).

Proti Samsungu, který dostane S Pen Wacom, ale LG nabídne patrně jen běžný stylus. Ve srovnání s modelem G3 pak zaujme pouze běžný fotoaparát bez laserového zaměřování a duálního blesku. Logo v levém dolním rohu naznačuje, že srdcem telefonu bude procesor Qualcomm Snapdragon – pravděpodobně model 805. Server Engadget konstatuje, že spíše než Galaxy Note 4 a Note 3 bude tento phablet konkurovat Samsungu Galaxy Note 3 Neo.

LG G3 Stylus - očekávaná odpověď LG na Galaxy Note 4 LG G3 Stylus – očekávaná odpověď LG na Galaxy Note 4

Kromě tohoto videa ale nejsou k dispozici žádné další informace o hardwarové výbavě. Soudě dle toho, že výrobce již prezentuje tento ještě nepředstavený model v reklamě, můžeme předpokládat, že se nebude jednat o nic světoborného či mimořádného. Oficiální představení očekáváme v brzké budoucnosti.

Zdroje: Hi-Tech, Droid Life, CNET, Engadget, Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (12)