Unikly specifikace připravovaného LG G3 – podívejte se, na co se můžete těšit

lg_g2_ico

Vlajkové lodi pro rok 2014 společností Samsung, HTC a Sony již známe. Jednou velikou neznámou doposud byl připravovaný mobilní telefon od LG – LG G3. Nyní se zdá, že nám únik informací od amerického mobilního operátora Sprint poodhaluje připravovanou novinku. Zajímá vás, čeho se u nového modelu LG G3 pravděpodobně dočkáte? Pokud ano, tak čtěte dále.

LG-G3

Na internetových stránkách amerického operátora Sprint se objevilo nové zařízení, které nese kódové označení LS990. Pravděpodobně se tak jedná o připravovaný model LG G3, minulá generace LG G2 totiž nesla označení LS980. Pojďme se ale podívat na samotné specifikace. Připravovaný LG G3 by měl disponovat čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800, taktovaným na frekvenci 2,3 GHz. Je pro nás velikým překvapením, že LG pravděpodobně zvolí již o něco starší procesor. Je ale možné, že ve finálním zařízení bude zvolen novější procesor Snapdragon 801. Dále ve výbavě nalezneme 5,5palcový displej s QHD rozlišením (2560 x 1440 pixelů), 3 GB RAM a 32GB vnitřní úložiště, které je rozšiřitelné až o 64GB microSD kartu.

Na zadní straně by se měl nacházet 13MPx fotoaparát, zatímco na přední bude umístěn 2,1MPx. Telefon by měl pohánět nejnovější Android 4.4.2 KitKat.

Nutno podotknout, že do oficiálního oznámení se jedná o pouhé spekulace.

Líbil by se vám nový LG G3 s těmito specifikacemi?

Zdroj: Android Central

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)