LG G3: Podívejte se na parádní záběry z festivalu v Karlových Varech

lg_g3_ico

Mobilní telefon LG G3 byl představen již nějaký ten pátek nazpět. Tento telefon nabídne kromě nekompromisního výkonu také velmi dobrý fotoaparát. Na ten se společnost LG mnohdy zaměřuje ve svých reklamních kampaních. Jedna z posledních reklamních kampaní na tuto tématiku proběhla na 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Zajímá vás, o co se jedná?

lg-g3 LG G3 (2)

Společnost LG nabízela v průběhu 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech možnost krátkého zapůjčení jejího TOP modelu mobilního telefonu LG G3. Každý zájemce si mohl tento telefon půjčit na několik hodin, mělo to však jednu podmínku. Musel s ním natočit několik krátkých soutěžních videí s tématikou “radost”. Celkem se sešlo 172 zájemců, kteří dohromady natočili více než 2000 různých videí. Z tohoto počtu vybrala speciální porota 40 finalistů, z nichž vzešlo 10 výherců. Ti si jako cenu odnesli vlajkovou loď LG G3.

Z výherních klipů bylo nakonec sestříháno jedno krátké video, na které se nyní máte možnost podívat. Pokud vás zajímá, co návštěvníci 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech natočili, tak neváhejte a podívejte se na video níže.

Video LG G3 Karlovy Vary

Radost natočena LG G3

Radost natočena LG G3

Byli jste v Karlových Varech na festivalu? Líbí se vám výsledné video? Recenzi zařízení naleznete zde.

Zdroj: Tisková zpráva

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)