[Aktualizováno]LG G3 uniká na dalších fotografiích. Telefon bude mít ultratenký rámeček

lg g3 featured

Korejská společnost LG se pomalu ale jistě připravuje na představení jejich nové vlajkové lodi LG G3, která má být velmi silným konkurentem telefonů, například HTC One M8 a Samsung Galaxy S5. LG se snaží svůj design co nejvíce skrývat až do jeho oficiálního představení. Jenže jak se již několikrát stalo v předchozích letech i u jiných výrobců, design postupně prozradil výrobce ochranných pouzder. Přesně tento případ se stal i v podání LG G3, který se tak poprvé ukázal na renderech z přední strany. Telefon je sice z velké části zakrytý pouzdrem, ale je zcela jasné, že displej bude oplývat velmi tenkými rámečky a celá přední strana bude více méně patřit displeji.

LG G3 LG G3

Velikost displeje by měla dosahovat 5,5 palce s rozlišením QHD. Co se týče systému, tak bychom se měli dočkat Androidu 4.4 KitKat s vylepšenou verzí nadstavby Optimus UI. Zadní strana byla již odhalena, zde si ale můžeme připomenout a prohlédnout, co vše se na ní bude nacházet. Kromě 13Mpx fotoaparátu a dual blesku zde budou také dvě hw. tlačítka, která se budou dělit o funkce zapnutí nebo vypnutí telefonu a ovládání hlasitosti. Poslední záhadou prozatím zůstává senzor vedle fotoaparátu, jehož funkce zatím nebyla odhalena. Zatím se však odhaduje, že půjde o infraport. Telefon bude taktéž disponovat silným čipsetem Snapdragon 801 taktovaný na 2,5 GHz s 3 GB RAM a podle spekulací také kapacitou baterie o velikosti slušných 3 000 mAh.

LG G3 by měl být představený již tento měsíc, konkrétně 27. května v San Franciscu, New Yorku a Londýně. O den později poté v Singapuru, Soulu a Istanbulu.

Aktualizace

Dnes ráno unikla již reálná podoba LG G3. Líbí se vám?

gsmarena_001 (3) gsmarena_002 (1)

Zdroj: gsm, gsm2

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (29)