LG G3 má podporovat paměťové karty microSD s kapacitou až 2 TB

lg_g3_ico

Na webové prezentaci britské pobočky LG se objevily parametry chystané vlajkové lodi LG G3. Většina z publikovaných informací je již nějakou dobu známa, ale zvláštní pozornost si zaslouží položka “externí paměť”. Zde se uvádí, že LG G3 bude podporovat paměťové karty microSD s kapacitou až 2 TB. Pokud je tento údaj pravdivý a správný, pak budoucí “top” model jihokorejské společnosti bude prvním chytrým telefonem s podobnou funkcí. S ohledem na fakt, že 2TB paměťovou kartu zatím nenabízí žádný z výrobců, musíme počítat i s variantou, že se jedná o chybu při přepisování specifikace.

LG G3: specifikace dle LG UK LG G3: specifikace dle LG UK

Z dalších parametrů jmenujme displej s úhlopříčkou 5,5″ a rozlišením QHD (1440 x 2560 obrazových bodů), čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 na 2,46 GHz, 16 GB interního úložiště, 13Mpx fotoaparát a akumulátor s kapacitou 3 000 mAh. Z pohledu konektivity mohou budoucí majitelé počítat s NFC, microUSB portem, Bluetooth 4.0, GPS a 4G LTE. Operačním systémem má být Android 4.4.2 KitKat. Podle dřívějších zpráv bude LG G3 disponovat 3 GB operační paměti, nicméně web britské pobočky uvádí jen 2 GB RAM. Jaká je skutečnost, bychom se měli dozvědět již zítra, na kdy je naplánováno oficiální představení tohoto telefonu.

LG G3 v ochranném pouzdře QuickCircle LG G3 v ochranném pouzdře QuickCircle

Zdroje: Mobil Telefon, Phone Arena, LG UK, GSM Dome, Geeky Gadgets, Ubergizmo.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (16)