Podívejte se, jak vypadá Android 5.0 Lollipop na LG G3

lg g3 lollipop

Nový mobilní operační systém Android 5.0 Lollipop byl oficiálně představen již před nějakou dobou a mnoho výrobců mobilních zařízení nyní pracuje na aktualizaci svých vlajkových lodí. Výjimkou není ani společnost LG, která přinese nový Android také na svůj TOP model LG G3. Na internet se nyní dostalo několik screenshotů z mobilního telefonu LG G3, na kterém je nainstalovaný Android 5.0 Lollipop s grafickou nadstavbou Optimus UI. Pojďme se podívat na to, jak bude prostředí po nové aktualizaci vypadat.

LG G3 Android 5.0 Lollipop LG G3 Android 5.0 Lollipop

Na první pohled si pravděpodobně oproti Androidu 4.4 KitKat všimnete jen několika málo rozdílů. I nový systém bude totiž obohacen grafickou nadstavbou Optimus UI z dílny LG. První rozdíl naleznete v notifikační liště, která přebrala vzhled ze systému Android 5.0 Lollipop. Kromě notifikační lišty se v připravované aktualizaci nacházejí také nové animace a stínování některých objektů.

LG G3 Android 4.4 KitKat LG G3 Android 4.4 KitKat

Dle prvních ohlasů od testerů působí celé prostředí o mnoho rychlejším a plynulejším dojmem. Po vzhledové stránce se nový Android s nadstavbou Optimus UI blíží bohužel spíše ke grafice LG než k čitému Android 5.0 Lollipop.

Líbí se vám Android 5.0 Lollipop s nadstavbou Optimus UI na telefonu LG G3?

Zdroj: GSM Arena

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (51)