LG G3 nakonec skutečně dostává Android 6.0 Marshmallow

lg-g3

Společnost LG se aktuálně zdá být jedním ze zodpovědnějších a především nejrychlejších výrobců co se týče vydávání aktualizací na nové verze operačního systému Android. Již loni patřila k prvním společnostem, které nabídly aktualizaci Android 5.0 Lollipop, a zdá se, že ani letos nehodlá zůstat pozadu. Po vypuštění aktualizace pro aktuální vlajkový model LG G4 se na řadu dostala také minulá generace nejvybavenějšího telefonu tohoto jihokorejského výrobce – LG G3.

LG G3 aktualizace Marshmallow

Aktualizační vlna jako první dorazila k našim severním sousedům do Polska a potvrdil ji i tamní zástupce společnosti na Twitteru. Zdá se, že také aktualizace na Android 6.0 Marshmallow bude probíhat i v případě LG G3 stejným stylem, jako tomu bylo u současného LG G4 – nejdříve Polsko a pokud nenastanou žádné závažnější komplikace, následovat bude zbytek Evropy včetně ČR. Posledně trvalo rozšíření aktualizace z Polska do dalších evropských zemí něco málo přes týden, budeme tak doufat, že podobný průběh čeká také aktualizaci LG G3 a nová verze operačního systému se v LG Bridge objeví již brzy také u nás.

Aktualizace: Ukázalo se, že tweet, na kterém se tato zpráva zakládala byl podvrh a uvolněn byl prozatím pouze zdrojový kód Androidu 6.0 Marshmallow pro LG G3. Tímto bychom se chtěli velmi omluvit všem čtenářům, které jsme uvedli v omyl.

Aktualizace 30.12. : Telefon LG G3 nakonec skutečně dostává aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow a to nejen v Polsku ale například také Rakousku. Brzy by se měla nová verze firmwaru objevit také u nás.

Těšíte se, až vaše LG G3 obdrží aktualizaci nebo vás Marshmallow nechává chladnými?

zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (39)