LG G Watch R jdou do prodeje, první na řadě je Jižní Korea

lg_g_watch_r_ico

Již nějakou dobu známe vzhled a specifikace prvních kulatých hodinek od LG s názvem LG G Watch R. Nyní je jasno i o tom, kdy půjdou do prodeje. Prvotní odhady se naplnily. Hodinky budou uvedeny příští týden na domácím trhu, tedy v Jižní Korei. Na mezinárodní spuštění prodejů si ještě chvíli budeme muset počkat, doufejme však, že prodleva bude v řádech týdnů, nikoli měsíců.

lg g watch r prodeje

LG G Watch R můžeme brát jako odpověď společnosti na konkurenci v podobě Moto 360, které s kulatým designem přišly jako první, a které si budete moci prohlédnout a vyzkoušet během podzimní RoadShow. Specifikace Watch R jsou de facto stejné jako u LG G Watch. Rozdíl tkví především ve vzhledu.

LG G Watch R jdou do prodeje

Novinku pohání procesor Snapdragon 400 a o výdrž by se měla postarat 400mAh baterie. To je více než u Moto 360, které mají k dispozici 300 mAh. Předpokládá se, že cena bude atakovat hranici 8 000 Kč. Na finální potvrzení a informace o dostupnosti si však ještě budeme muset počkat.

registrace roadshow

Zdroj: AC.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)