Telefon LG G Pro 2 – přijde novinka opět s nejlepším fotoaparátem na trhu?

lg_g_pro_2_ico

Společnosti LG se podařilo především díky modelu LG G2 vměstnat zpátky mezi elitu, za což mohl především špičkový hardware nového přístroje. Kromě velmi výkonného procesoru Snapdragon 800 se “gédvojka” proslavila rovněž špičkovým 13 MPx fotoaparátem s optickou stabilizací. Jihokorejská společnost chystá představení nového modelu, který ponese po vzoru předchůdce název G Pro 2. O tomto přístroji sice zatím nemáme žádné podrobné informace, ale LG již potvrdilo, že se nováček opět blýskne špičkovým fotoaparátem. Ten by měl nabídnout vylepšenou stabilizaci OIS Plus, možnost nahrávat zpomalené video (1,4x pomalejší), novou funkci burst mode (přístroj vyfotí naráz 20 snímků) a nahrávání UltraHD videa (3840 x 2160 pixelů). Je jasné, že jsou to zatím jen sliby společnosti LG a nemusí to o  výsledné kvalitě fotografií a videí nic vypovídat, ale po vzoru telefonu G2 tomu můžeme  věřit.

LG G Pro 2 první fotky chystané novinky LG G Pro 2 – první fotky chystané novinky

Zatím není úplně jasné, jakými dalšími parametry se bude přístroj pyšnit. Spekulace hlásají 6″ FullHD displej, 3 GB RAM paměť, Android 4.4 KitKat, LTE-A konektivita a zmíněný 13 MPx fotoaparát. Podle posledních zpráv se zdá, že bude tato novinka představena na veletrhu MWC v Barceloně, který startuje již 24. února. Vyplatí se čekání?

LG G Pro 2 první fotky chystané novinky LG G Pro 2 – první fotky chystané novinky

zdroj: phonearena.comandroidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)