Levný Xiaomi Pocophone F1 se oficiálně dostane do Česka. Jaká je evropská cena?

pocophone f1 cena cesko

Levný Xiaomi Pocophone F1 se minulý týden oficiálně představil v Indii, dnes se dostalo na zbytek světa. Oznámen byl tento hodně zajímavý telefon se skvělým poměrem cena/výkon i pro Česko a Slovensko. Odhalena byla i evropská cena, za kterou bude novinka startovat.

Levný Xiaomi Pocophone F1 se objeví v Evropě ve dvou verzích

Výbavou i specifikacemi se Xiaomi Pocophone F1 neliší od verze, která byla minulý týden představena v Indii. Rychlý souhrn můžete nalézt také na obrázku níže. V Evropě se tento telefon začíná prodávat ještě v srpnu. Přesná dostupnost v České republice ještě v tuto chvíli nebyla oznámena. Nicméně první obchody u nás naznačují začátek prodeje 1. září.

pocophone f1 parametry

Oficiální cena v Evropě je za verzi se 64GB pamětí a 6GB RAM pouhých 329 eur, což je v přepočtu 8 500 Kč. Verze s 8GB RAM a 128GB pamětí pak stojí 369 eur, což je cca 9 500 Kč. Zajímavé je to, že v některých státech nabízí Xiaomi ještě další slevu, například ve Španělsku vyjde novinka jen na 300 eur. Právě svou cenou půjde o jeden z nejzajímavějších telefonů tohoto roku. Ve své cenové kategorii nemá téměř žádnou konkurenci.

Těšíte se na Xiaomi Pocophone F1, máte v plánu jeho koupi?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)