Lenovo vydělá více na smartphonech než na PC. Dočkáme se u nás oficiální distribuce?

lenovo-p770

Pokud jste někdy vybírali stolní počítač či notebook, jistě vám do oka padl nějaký výrobek od čínské společnosti Lenovo. Ta je známa především v tomto odvětví, ale i u nás se prodávají tablety s touto značkou. A to ještě mnoho z vás možná neví, že si Lenovo vede skvěle i v oblasti chytrých telefonů s Androidem. Ty jsou doménou především čínského trhu. Ačkoliv je Lenovo největším výrobcem počítačů na světě, větší zisky mu přináší mobilní divize, což je velmi překvapující. Jak je vidět, vystačí si především s čínským trhem, kde má mobilní telefon od Lenova asi každý druhý.

Lenovo-P780

S přístroji od Lenova jste se mohli setkat například na naší RoadShow. Proslýchá se, že by se Lenovo mohlo dostat do České republiky také s oficiální distribucí. To by pak odpadly problémy spojené s nákupem z Číny a kratší záruční lhůtou. A vězte, že Lenovo mobilní telefony umí.

Ocenili byste oficiální distribuci telefonů Lenovo na našem trhu?

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (30)