Lenovo Vibe C2 Power: více RAM a pořádná baterie

vibe c2

Přibližně před dvěma týdny jsme vás informovali o představení telefonu Lenovo Vibe C2, které jasně cílí na nenáročné zákazníky. Ani jsme se však nenadáli a tento čínský gigant přichází s vylepšenou verzí své novinky se základní výbavou. Tento nejnovější počin nese jméno Lenovo Vibe C2 Power a přináší dvě podstatná vylepšení.

První novinka se týká výkonu zařízení. Lenovo Vibe C2 Power totiž oproti své slabší verzi nabídne 2 GB RAM, což je oproti původní, poloviční kapacitě operační paměti podstatně zajímavější hodnota. Další, pro řadu uživatelů rovněž velmi podstatnou, novinkou je přítomnost baterie s kapacitou 3 500 mAh. To znamená dalších 750 mAh navíc v porovnání s původním modelem. S větší baterií však souvisí i větší tloušťka přístroje 9,54 mm oproti původním 8,6 mm a pochopitelně také vyšší hmotnost konkrétně 155,6 g oproti původním 139 g.

Lenovo Vibe C2 Power

Zbylá výbava zůstala zachována a zahrnuje například chipset MediaTek MT6735P se čtyřmi jádry Cortex-A53 taktovanými na 1 GHz a grafickým čipem Mali-T720MP2. Dále je přítomen displej o úhlopříčce 5″ a rozlišení 1280 x 720 px. Lenovo Vibe C2 Power se oproti původnímu modelu bude prodávat jen v 16GB verzi. Použitý hlavní fotoaparát má rozlišení 8 MPx. Přední kamerka nabídne rozlišení 5 MPx a LED přisvícení. Chybět nesmí ani LTE konektivita. Telefon pak běží na operačním systému Android 6.0 Marshmallow doplněném o nadstavbu Vibe UI.

[aps_product_sz id=“405458″]

Lenovo Vibe C2 Power bylo představeno ruským zastoupením společnosti ale bez jakýchkoli informací o ceně. Původní model se však na našem trhu prodává za cenu 3 499 Kč s DPH. Zároveň si však nelze nevšimnout hardwarové podobnosti s modelem Vibe P1m, který jsme pro vás před časem již recenzovali. Ten u nás lze zakoupit za cenu 3 999 Kč s DPH.

Co na vylepšené Lenovo Vibe C2 Power říkáte?

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)