Lenovo konečně aktualizuje své telefony na Lollipop, prvním je Vibe Z2 Pro

lenovo vibe Z2 pro

Většina velkých výrobců chytrých telefonů již vydala aktualizaci na Android 5.0 Lollipop alespoň pro vlajkový model ze své nabídky, mezi největší opozdilce pak patřila společnost Lenovo, která si s Lollipopem dávala opravdu hodně načas. Čekání je však již u konce a i Lenovo začíná aktualizovat na Android 5.0 – tedy alespoň svůj aktuální vlajkový model – kovového obra Vibe Z2 Pro. Už i první uživatelé z ČR hlásí, že na jejich zařízení již konečně dorazil Android ve verzi 5.0.2. Svůj díl viny na pomalejší aktualizaci nejspíše nese i velmi rozsáhlé, ale povedené uživatelské rozhraní VIBE UI, které Lenovo u většiny svých telefonů a tabletů s Androidem používá a které je podobné například známé nadstavbě MIUI od dalšího čínského výrobce – Xiaomi.

Lenovo lollipop

Ještě v květnu by pak měla aktualizace na Android 5.0 Lollipop dorazit také na další telefony z dílny tohoto čínského giganta. Konkrétně se pak jedná o modely S60, S90 a dva zbývající modely z řady Vibe – telefony Z2 a X2. Dle amerického webu podpory se však mají ve druhém čtvrtletí tohoto roku dočkat aktualizace na Android 5.0 Lollipop také modely A5000, A6000, P70 a u nás (zatím?) oficiálně nedostupné Lenovo P90.

Dorazil již na váš telefon Lenovo update na Android 5.0 Lollipop?

Zdroje: GSMArena.com, support.lenovo.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (60)