Lenovo A7000 dostává aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow

Lenovo-A7000-titulni

Android 6.0 Marshmallow je na světě již nějaký pátek ale přesto se zatím nedočkal žádného masivnějšího rozšíření napříč různými zařízeními, vyjma telefonů z řady Nexus pochopitelně. Lenovo nepatří, z pohledu vydávání aktualizací, k zrovna nejvzornějším výrobcům, nyní se však zavděčilo alespoň majitelům oblíbeného modelu Lenovo A7000, které se stává jedním z prvních zařízení s Marshmallow v nabídce tohoto čínského giganta.

Zároveň s novým systémem obdrží majitelé tohoto telefonu také nejnovější bezpečnostní aktualizaci. Vylepšení se pak měla dočkat také práce s SD kartou, což by však mohlo zapříčinit nechtěnou ztrátu dat při aktualizaci na novější verzi Androidu. Příchod updatu Lenova A7000 na Android 6.0 Marshmallow do ČR nám již potvrdil i náš čtenář. Jedná se o OTA instalační balíček o velikosti 1,3 GB. Aktualizace pro A7000 přišla dle již známého aktualizačního plánu společnosti o kterém jsme vás v minulosti již informovali.

Lenovo A7000 Marshmallow

Další telefony Lenovo s potvrzeným datem aktualizace na Android 6.0 Marshmallow:

  • Lenovo Vibe X3 – květen 2016
  • Lenovo Vibe P1 – květen 2016
  • Lenovo Vibe S1 – květen 2016

[aps_product_sz id=”370316″]

Dorazil Android 6.0 Marshmallow už i na vaše Lenovo A7000?

 

Za tip na zprávičku děkujeme našemu čtenáři.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (46)