Legendární smartphone HTC HD2 opět vstává z mrtvých! Nyní oblečen do HTC Sense 5

HTC HD2 – Sense 5

Nekonečná pouť jednoho z nejoblíbenějších mobilů společnosti HTC, modelu HD2 s kódovým označením Leo, pokročila do další etapy. Tento smartphone, který spatřil světlo světa již v roce 2009, díky neúnavnému snažení fanoušků z komunity XDA, znovu ožívá.

Na HTC HD2, který začínal s operačním systémem Windows Mobile 6.5, byly v uplynulých letech portovány snad všechny verze operačního systému Android, Windows Phone 7,5 a dokonce i plnohodnotné Windows 95 nebo aktuální tabletová verze Windows RT. A nyní přichází se systémem Android oblečeným do nejnovější uživatelské nadstavby HTC Sense 5.

Aktuální verze této ROM ještě není plně funkční, ale zde se můžete podívat na krátké video potvrzující, že i tak staré železo „zvládá“ nejnovější Sense 5.

Sense 5 on Hd2 testing

Sense 5 on Hd2 testing

 

Momentálně funguje na HD2 s nastavbou Sense 5 dotykový displej, hlasové služby a datové připojení. Na druhou stranu zatím nelze využívat Wi-Fi, Bluetooth, USB Mass Storage, reproduktor, fotoaparát, přehrávání videa a GPS. Pokud by se ale podařilo vše plnohodnotně zprovoznit, byl by to asi zázrak. :D

Máte doma někde v šuplíku tento zázrak nebo ho někdo ještě aktivně používá?

zdroj: XDA Developers

Ondřej Mika
O Autorovi - Ondřej Mika

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)