Vychází kopie Pokémon GO: Sháníte v ní jídlo pro Garfielda

kopie Pokemon GO

Nová hra s Garfieldem v hlavní roli nám, i vám určitě něco připomíná. Vývojáři ze studia Freeze Tag Games se ani nesnaží schovat to, že jejich hra je kopie Pokémon GO. Místo pokémonů v ní ale hledáte jídlo.

Garfield GO je čistá kopie Pokémon GO

Dokonce i název hry je stejný. Po hratelnostní stránce se jedná o stejný princip, jako v případě hitu od Nianticu. Chodíte v rálném světě a pomocí rozšířené reality sbírate objekty, v tomto případě jídlo pro známého kocoura Garfielda. Postupem času si budete moct otevřít obleky pro tohoto kocoura a upravit tak jeho vzhled.

Hlavní změna oproti pokémonům má být v tom, že odměny ze hry by měly být dostupné i v reálném světě, například v podobě slev do Amazonu nebo Starbucks. Prozatím není zcela jasné, jak tohle bude probíhat mimo USA nebo Austrálii, kde hra již běží v testovací verzi.

Kromě toho ve hře můžete sbírat komiksy, hrát minihry a sledovat krátké skeče. Potěší i to, že Garfielda dabuje původní dabér. Jak jsme psali výše, hra byla v testovací verzi spuštěna v USA, nějaký čas běží i v Austrálii, brzy bychom se tak mohli dočkat v Evropě.

[appbox googleplay com.freezetag.garfieldgo]

Co říkáte na novou hru Garfield GO? Neuškodí taková kopie této značce?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (4)