Herní konzole nVidia Shield dostane KitKat se spoustou novinek

Nvidia Shield

Více než rok po uvedení Shieldu dodržuje společnost nVidia svůj slib držet herní zařízení podporované a aktualizované. V nové aktualizaci na Android 4.4 KitKat uvidíme konečně GameStream v plné verzi, rozšíření konzolového módu, podpora streamování z jakékoliv wi-fi sítě a mnoho dalšího.

nvidia shiled android games nvidia shiled novinky

Tím, že streamování PC obrazu konečně končí s betou, znamená, že nVidia je připravená zvýšit počet snímků za sekundu na 60. Dále budou uživatelé moci připojit zařízení k televizi a posílat do ni full hd rozlišení pomoci HDMI kabelu. Do hardwarové kompatibility jsou přidány notebooky s grafickými kartami GTX 600M, 700M a 800M. Zrcadlení obrazu v konzolovém módu, tzn. připojený nVidia Shield k televizi, tak bude zařízení podporovat připojení myši a klávesnice přes Bluetooth. Také si budete moci nastavit počet snímků za sekundu manuálně podle dostupného internetového připojení.

nvidia shiled fps nvidia shiled obchod

Obrovskou změnou je možnost hrát vaše domácí hry na Shieldu přes Wi-Fi, takže už nemusíte využívat pouze vaši LAN síť. nVidia také modernizovala vzhled aplikace TegraZone s novými aktualizacemi a odběrem. nVidia se při představení aktualizace také připomněla, že pro Shield jsou již optimalizovaných přes 330 Android her a přes 100 PC her fungujících s GameStream službou. Aktualizace je plánovaná na 2. dubna a pokud ještě nVidia Shield nemáte, tak je momentálně ve slevě za pouhých 199 dolarů, pokud tedy máte možnost koupě rozhodně neváhejte. Pro více informací o herní konzoli navštivte naši recenzi ZDE.

nvidia shiled pc games nvidia shiled preferences

[aps_product_sz image=”https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png” title=”Katalog Android zařízení” subtitle=”Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…” desc=”Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.” button=”Zobrazit katalog”]
Zdroj: AndroidPolice

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (4)