Klávesnice Gboard dostává novou funkci: Vytvořte si vlastní GIF obrázky

gif obrazky klavesnice gboard

Poslední verze klávesnice Gboard přináší jednu zajímavou novinku. Můžete si přímo v ní vytvořit vlastní GIF obrázky a následně je jednoduše poslat dále.

Klávesnice Gboard umožní tvořit GIF obrázky

Pokud jste přihlášeni do beta testování klávesnice Gboard, tak jste pravděpodobně v posledních dnech obdrželi aktualizaci na Gboard 7.2. Tato verze přináší jednu velkou novinku. Tvorbu GIF obrázků naleznete v záložce GIF, kde vyberete “Moje GIFY ” a následně kliknete na vytvořit nový.

Poté se otevřou ovládací prvky fotoaparátu. Celkově máte k dispozici až 3 sekundy na nahrání třeba vtipné scény. Zároveň přímo v klávesnici budete moct výsledky GIF ještě poupravit, a to přidáním různých filtrů.

Výsledný GIF se pak zobrazí v klávesnici a budete jej moct v budoucnu kdykoliv použít. Samozřejmě Gboard má i vyhledávání GIF obrázků. Nahrávání a tvorba je rychlá, ale ne vždy máte čas tvořit ideální obrázky. Proto může být stále rychlejší vyhledat si relevantní GIF z velkého množství předpřipravených obrázků.

[appbox googleplay com.google.android.inputmethod.latin]

Posíláte často GIF obrázky, využijete novou funkci klávesnice Gboard?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)