Keecker – robotický projektor pro Android, který za vámi chodí po domě

Snímek obrazovky 2014-01-13 v 6.06.16

Keecker je vskutku zajímavé zařízení, které by za projektor považoval na první pohled málokdo. Mnohem více vypadá jako jeden z robotických vysavačů, co zvládnou úklid ještě dříve, než se vrátíte z práce. Ve skutečnosti je to však robotický projektor nabízející rozlišení 1280 x 800 a svítivost 1000 lumenů, která postačí i na projekci ve dne. Robot zvládne jak projekci na stěny, tak na strop. I samo zařízení běží na Androidu, díky čemuž má přístup do Google Play a podporuje služby jako YouTube nebo Netflix.

Snímek obrazovky 2014-01-13 v 6.06.16

Keecker má v sobě zabudováno 6 reproduktorů, které se postarají o kvalitní 360° zvuk. Zajímavou funkcí je i hlasové ovládání, kdy můžete v překladu zakřičet něco jako: “Kííkře! Napochoduj do kuchyně!” Robot si napoprvé zmapuje váš dům a poté nebude s takovýmito povely mít nejmenší problém. Skrz tento inteligentní projektor si dokonce zatelefonujete přes Skype nebo pořídíte fotky do rodinného alba při nějaké oslavě.

Snímek obrazovky 2014-01-13 v 6.01.26

Jestli už jste se těšili, jak si tohoto robotického společníka pořídíte, možná vám zkazím radost (sobě už jsem ji zkazil). Keecker se svojí cenou 4000 – 5000$ rozhodně není pro každého. Pro zatím se asi budu muset spokojit s něčím klasičtějším.

Snímek obrazovky 2014-01-13 v 6.08.20

Podívejte se i na povedené promo video.

Keecker – Promo-Video

Keecker - Promo-Video

 

Jak se vám Keecker zamlouvá?

Mrkněte i na přehled novinek a gadgetů z letošního CESu.

Zdroj: AndroidAuthority

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

beam_ikona

Recenze: Samsung Galaxy Beam – kino do ruky

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
49 min. uložit na později

Komentáře (20)