Amazfit Cor

Amazfit Cor
Výrobce: Xiaomi
Kategorie: Wearables
 • Displej: 1,23" IPS
 • Operační systém: Proprietární
 • Senzory: akcelerometr, senzor tepu
 • Konektivita: Bluetooth 4.1
 • Úložiště: -
 • Baterie: 170 mAh

Recenze

Amazfit Cor - Uživatelské hodnocení

Uživatelské hodnocení

Celkové hodnocení od 1 uživatelů.

0
Napsat recenzi Berte, prosím, na vědomí, že uživatelské recenze odráží názor autora.
 1. jiri.re

  7.4 3.7 5

  První zkušenosti s Amazfit Cor

  Fitness náramků, jejichž obliba v poslední době roste, je téměř nepřeberné množství. Stačí otevřít některý z (čínských) prodejních serverů a začít vybírat.

  Jaký si tedy vybrat?
  Po dobré zkušenosti s náramkem Honor Band 3, u kterého mi bohužel praskl pásek, jsem se rozhodl zkusit další – Amazfit Cor. Hlavním důvodem pro tuto volbu byl barevný LCD displej.
  Protože se mi nechtělo čekat, než dorazí náramek z Číny, zvolil jsem jeden český e-shop a díky lehké nejistotě si připlatil dvouměsíční možnost vrácení.

  Dostaví se očekávaný WOW efekt?
  Přesně to bylo moje první očekávání, když jsem v ruce držel sněhově bílou krabičku a trochu pracně z ní trhal igelitový obal. A musím říct, že ano! Kombinace skla, kovu, polykarbonátu a zušlechtěného silikonu vypadá již na první pohled krásně. Všechno dohromady působí mnohem dražším dojmem, než je cca 1500,- Kč, za které je možné v našich končinách náramek Amazfit Cor pořídit.

  Obsah balení? Jen to nejnutnější.
  V krabičce samotné opravdu nic moc nečekejte. Kromě náramku Amazfit Cor, který vykoukne jako první, skrývá již jen nabíjecí káblík a User guide. Hodila se mi základní znalost angličtiny, protože český návod jsem hledal marně. Nakonec ale vlastně ani nebyl potřeba. První spuštění a základní nastavení je totiž více než jednoduché.

  Nabij, spáruj…
  První nabití, které je v návodu doporučeno, je skutečně vhodné udělat. Důvodem je firmware update, který proběhne automaticky po prvním připojení náramku Amazfit Cor k telefonu. Můj kousek měl sice nějakých zbývajících 22% baterie, ale rozhodně jsem nechtěl riskovat její vybití v průběhu update. Pro spárování s mobilem (Honor 7X) jsem použil výchozí Mi Fit aplikaci a vše proběhlo, jak mělo.

  …a používej!
  Samotné použití Amazfit Cor je velmi jednoduché a intuitivní. Ten, kdo již nějakou zkušenost s fitness náramkem má, bude jako doma. Díky jednoduchému a přehlednému menu se ale neztratí ani úplný začátečník.
  Na popis jednotlivých funkcí a nastavení, které lze ovládat přímo z náramku se podíváme příště. Po necelém týdnu používání si totiž ještě stále hraji, zkouším, objevuji a užívám.

  Mít, či nemít?
  Pokud se vám hlavou honí tato otázka, sám za sebe mohu říct ANO! Jediné, co si musíte rozmyslet sami, je, zda vydáte nějakých 1500,- Kč a budete mít Amazfit Cor “ihned” nebo zda cca 600,- Kč ušetříte a počkáte 3-4 týdny, než vám dorazí třeba z Číny.

Omlouváme se, ale nemáte oprávnění psát recenze. Jste přihlášený?

Pokud ještě nemáte účet, registrujte se
GearBest slevy akce z číny
[sz_banner_skyscraper]