Jaké telefony Sony dostanou KitKat – je mezi šťastnými i váš přístroj?

Android-KitKat-Kit-Kat-4.4-2

Majitelům přístrojů od Sony se nedostává zrovna nejlepší produktové podpory. Současná vlajková loď Sony Xperia Z1 ještě stále běží na Androidu 4.2.2. Výrobce se rozhodl prolomit mlčení a zveřejnit alespoň nástřel příchozích aktualizací.

Telefony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia SP, Xperia Z Ultra a Xperia Z1 by se v příštím měsící měli dočkat updatu na Android 4.3 JellyBean. Stejně tak přístroje Xperia T, Xperia TX a Xperia V mohou s verzí 4.3 počítat, ale budou si muset počkat ještě o něco déle.

Sony-Xperia-Z-Ultra

Seznam zařízení, která dostanou nejnovější Android 4.4 KitKat, už je bohužel o poznání kratší. Jsou na něm telefony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra a Xperia Z1. Sony nezveřejnilo žádný časový plán, kdy se aktualizace začnou uvolňovat. Podle nás si majitelé zmíněných modelů budou muset počkat minimálně do začátku příštího roku.

Zdroj: AnroidGuys

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (30)