Jak nainstalovat anglický jazyk do Xiaomi Mi Band 3?

navd jak nainstalovat anglicky jazyk do xiaomi mi band 3

Před několika dny jsme vám přinesli recenzi Xiaomi Mi Band 3, pokud byste si tento nový fitness chtěli koupit již nyní, je velká šance, že si pořídíte čínskou verzi, která není lokalizovaná do angličtiny. Naštěstí změna do angličtiny není nic složitého. V dnešním návodu vám poradíme, jak do Mi Band 3 nainstalovat anglický jazyk.

Anglický jazyk u Xiaomi Mi Band 3 nainstalujete za chvíli

Už v naší recenzi Xiaomi Mi Band 3 jste si mohli všimnout, že máme na fotografiích náramku anglický jazyk. A to i když jsme měli původně čínskou verzi. Ta je poměrně hodně rozšířená v prvních várkách. Na mezinárodní verzi v angličtině se dostane později. Nicméně neoficiálně se dá změnit jazyk poměrně jednoduše.

xiaomi mi band 3 anglictina navod

V podstatě stačí jen speciálně upravená aplikace Mi Fit. Jde o klasickou verzi MiFit, která je ale doplněna o anglický firmware pro Mi Band 3. Následně byla zvýšena verze firmware, aby se tak automaticky aktualizoval náramek na angličtinu při prvním spárování. Upravený APK soubor s aplikací Xiaomi Mi Fit najdete v tomto odkazu ZDE.

Pokud už máte spárovaný náramek s vašim telefonem a aplikací, tak nejprve musíte zrušit párování. V aplikaci si klepněte na Profil, vyberte Mi Band 3 a úplně dole potvrdíte zrušení párování. Jakmile tento krok dokončíte, odinstalujte oficiální aplikaci Mi Fit.

[aps_product_sz id=”494078″]

Instalace upravené verze Xiaomi Mi Fit

Dalším krokem je instalace upravené verze Xiaomi Mi Fit. Pro instalaci musíte splnit dvě podmínky. Jednak musíte povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Nachází se v nastavení zabezpečení telefonu. Následně APK soubor s upravenou aplikací musíte najít ve své složce pro stažené soubory. Po instalaci klasicky spusťte novou aplikaci Mi Fit a vyberte přihlášení přes Mi účet. Bohužel varianty přihlášení přes Facebook nebo Google v této verzi nefungují.

Spárování a instalace nového firmware na Xiaomi Mi Band 3

Následně klasicky začněte párovat svůj náramek, aplikace je v češtině, takže můžete bez problémů postupovat tak, jako při prvním párování s originální verzí aplikace. V posledním kroku se začne aktualizovat firmware náramku, který změní jazyk na angličtinu. Jakmile vše dokončíte, můžete zrušit párování z neoficiální aplikace, tu můžete odinstalovat a následně nainstalovat zpět originální Xiaomi Mi Fit z Google Play, na kterou vám budou chodit aktualizace. A to je vše. Pokud ještě Xiaomi Mi Band 3 nemáte a přemýšlíte o jeho koupi, doporučujeme navštívit naši recenzi Mi Band 3, kde se věnujeme všem možným aspektům tohoto fitness náramku.

[appbox googleplay com.xiaomi.hm.health]

Máte nějaký problém s instalací Mi Band 3 do angličtiny? Napište nám do komentářů a problém s vámi vyřešíme.

Zdroj: reddit.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)