Jak může Galaxy S4 obohatit váš život? Samsung to ukazuje v infografice.

samsung_ico

Letošní vlajková loď Samsungu – i9505 Galaxy S4 – se již objevila na pultech prodejců mobilních telefonů a našla si své první zákazníky. Paralelně s tím rozjíždí Samsung marketingovou kampaň – již jste patrně viděli reklamu, podle které “jsou některé telefony chytřejší než ostatní”. Jihokorejský výrobce investoval v loňském roce do reklamy na Galaxy S III a Galaxy Note II více než 400 milionů dolarů a lze předpokládat, že letos budou výdaje na propagaci přinejmenším podobné.

Samsung Tomorrow zveřejnil infografiku, na které jsou prezentovány funkce, kterými může “es čtyřka” obohatit život svých budoucích majitelů. Na obrázku jsou zmíněny tyto funkce:

  • Air View – zobrazení náhledů pouhým podržením prstu nad displejem.
  • Group Play – přehrávání hudby simultánně s ostatními uživateli Galaxy S4.
  • Gesta “mávnutím” – infračervené senzory rozpoznávají pohyb nad zařízením a umožňují například odmítnout hovor, když máte špinavé ruce.
  • Chytrá pauza – přehrávač videí automaticky pozastaví přehrávání, pokud se nedíváte na displej telefonu.
  • Dual Shot – pořízení fotografie předním i zadním fotoaparátem do jednoho snímku. Můžete tak například pořídit fotku své rodiny i se sebou, ačkoli budete v roli fotografa.
  • Sound & Shot – nahrávání zvuku do pořizovaných snímků.
  • Drama Shot – pořízení série snímků, zachycujících jednotlivé fáze pohybu do jednoho obrázku.
  • Story Album – vytváření a sdílení vzpomínek z vybraných událostí s přáteli a rodinou.
  • S Health – funkce, používající řadu senzorů ke sledování vašeho zdraví. Zaznamenávejte své rutinní aktivity, jako je jídlo, zvyky a cvičení, připojte externí příslušenství a sledujte svou váhu či krevní cukr. Kromě toho lze také monitorovat teplotu, vlhkost a index pohodlí.
  • Samsung Adapt Display – kromě automatické změny intenzity podsvícení v závislosti na okolních podmínkách a manuálního nastavení přichází Galaxy S4 také s nastavením podsvětlení s ohledem na konkrétní aplikaci.
Jak může Galaxy S4 obohatit váš život? Jak může Galaxy S4 obohatit váš život?

Je zřejmé, že Samsung se snaží zákazníky zaujmout nejen výkonem, odpovídajícím současné technologické špičce, ale také nadstandardní výbavou, což ostatně do velké míry ukázal již svým předchozím modelem. Asi jen málokdo využije všechny “vychytávky” a jistě se najdou i tací, kteří nevyužijí žádnou, či jim dokonce budou připadat jako zbytečné “zaplácání systému” (jako argument pak poslouží fakt, že ze 16 GB interní paměti zbývá uživateli po vybalení telefonu z krabice jen necelých 10 GB).

Samsung Galaxy S4 se aktuálně na českém trhu prodává v 16GB verzi za průměrnou cenu 16 834 Kč, přičemž nejlevněji ho pořídíte za 15 599 korun, jak můžete vidět z následujícího grafu.

Graf ceny produktu Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB poskytuje server Heureka.cz

Ať už o Samsungu Galaxy S4 uvažujete nebo ne, která z uvedených funkcí vás nejvíce zaujala? Myslíte si, že je některá natolik zásadní přidanou hodnotou, aby mohla ovlivnit rozhodnutí potenciálního zákazníka? Dejte nám vědět v komentářích pod tímto článkem, jak se vám novinky, prezentované v infografice, líbí!

Zdroj: Android Headlines.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)