Ideální chytré hodinky vypadají takto – kdo je vyrobí?

Ideální chytré hodinyk1

Také jste si na trhu s chytrými hodinkami zatím nevybrali? Nemůžeme se vám divit, výrobcům se totiž zatím nepodařilo skloubit působivý design a působivé funkce. Chytré hodinky můžeme rozdělit do dvou skupin. První s futuristickým designem, který chce na zápěstí nosit málo kdo, a spoustou funkcí. Druhá skupina vypadá jako běžné hodinky, ale nenabídne moc chytrých funkcí.

cookoo

samsung-galaxy-gear-2-neo

Gábor Balogh je maďarský designér na volné noze, který se rozhodl vytvořit koncept chytrých hodinek podle vlastních preferencí. K futuristickým plastovým kouskům říká, že by je nenosil, poněvadž by mu chyběl pocit z klasických stylových hodinek a dodává: “Mám rád decentní technologie.” Chytré hodinky nemusí vypadat jako palubní počítač Star Treku.

chytré hodinky koncept1

Návrh nepočítá s dotykovým displejem. Hodinky by se ovládaly klasicky pomocí tlačítek a také otočného rámečku, který spousta hodinek má.

chytré hodinky koncept 5

chytré hodinky koncept 2

Bohužel jak jsme již zmínili, jedná se pouze o koncept, který se pravděpodobě v této podobně nikdy vyrábět nebude. Může nám však posloužit jako vize budoucnosti, jak to jednou možná bude vypadat. Technologie, design a styl ruku v ruce.  V současné době by se všechny potřebné součástky do takto pěkného zařízení nevešly.

Jak se vám koncept líbí?

Zdroj: The Verge

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)