Na Kickstarteru se objevil chytrý reproduktor Hurricane. Překvapí něčím?

hurricane

Hurricane tvoří firma Boombotix, která má ve svém portfoliu různé sluchátka a klasické přenosné reproduktory. Nyní chtějí přidat i chytrý reproduktor a pomoc hledají přes Kickstarter.

Hurricane: Inteligentní DJ v reproduktoru

Hned na začátek by bylo dobré napsat, že se nesnaží tímto chytrým reproduktorem konkurovat Google Home nebo Amazonu Echo. Hlavním úkolem Hurricane bude hudba, kdy se bude učit a učit hudbu, kterou si pouštíte a bude upravovat ideální playlisty pro vás.

Mozkem celého reproduktoru bude aplikace Hound, za kterou stojí vývojáři vyhledávače hudby SoundHound. Budou se podporovat i klasické otázky, například na počasí, hledání informací, navigaci, budík apod. Takže to nebude to čistě jen o hudbě. Do budoucna má přijít také podpora IFTTT, NEST, Uberu nebo třeba Phillips Hue.

[appbox googleplay com.hound.android.app]

Reproduktor se bude snažit vyhovět vašim požadavkům na hudbu například při vaření, cvičení, spaní, uklízení, nebo třeba pří párty. Měl by navrhovat nové písničky podle toho, co jste v minulosti poslouchali, co děláte a v jakou dobu.

K ovládání reproduktoru se bude dát také použít telefon, a to buď před Wi-Fi, nebo rovnou Bluetooth. Celková váha reproduktoru je 2,3 kilogramu. Dá se také přenášet a díky vestavěné 5000 mAh baterii používat i venku. Vydržet přehrávat hudbu by měl na jedno nabití zhruba čtyři hodiny. O kvalitní zvuk se postarají dva 5W reproduktory, dva 3W výškové reproduktory a jeden 10W subwoofer.hurricane-1

Za Hurricane žádají tvůrci na Kickstarteru celkem 250 tisíc dolarů. V době psaní článku měli vybráno 15 tisíc a 26 dnů do konce. Pro prvních 500 předplatitelů je připravena sleva 70 dolarů, dá se tedy stále koupit za 129 dolarů, což je v přepočtu zhruba 3100 Kč. Pokud se reproduktor dostane na trh, jeho cena bude 199 dolarů, což je v přepočtu 5 tisíc korun.

Pořídili byste si chytrý reproduktor zaměřený hlavně na hudbu?

Zdroj: Kickstarter

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)