Hudba z Google Play i v jiných přehrávačích

images (2)

Možná patříte k těm, kterým se zalíbila Google Music, alias Hudba Play. Možnost nahrát si na cloudové úložiště veškerou svoji hudbu zcela zdarma a pak si ji z libovolného místa (s 3G signálem) streamovat přes svůj mobil, to věru není špatná věc. Sám tuto službu používám, ale ne a ne se skamarádit se základním přehrávačem – především z toho důvodu, že kromě tlačítek Play a Stop už toho moc nenabídne. Každý uživatel si časem najde svůj oblíbený hudební přehrávač, u kterého nakonec zakotví. Tak proč potom mít přehrávače dva.

Nad tímto tématem se zamyslel i člen XDA Developers, který přišel s aplikací GMusicFS pro rootnuté telefony s Androidem 4.0 a vyšším. Po instalaci malého APK souboru dostanete možnost přihlásit se na svůj Google Play účet a vaše cloudové úložiště připojit jako místní složku. Pak už by váš oblíbený přehrávač neměl mít problém hudbu ze vzdáleného úložiště přehrát.

nexusae0_Screenshot_2013-03-10-10-47-55 nexusae0_Screenshot_2013-03-10-10-48-12

Aplikaci kvůli své povaze samozřejmě nenajdete na Google Play, ale je potřeba ji stáhnout přímo z vlákna na XDA Developers. Je pochopitelně na vašem zvážení, zda si do mobilu nainstalujete aplikaci z neoficiálního zdroje, do které je navíc potřeba zadat své přihlašovací údaje. Pokud se pro instalaci rozhodnete, budeme rádi, pokud nám i ostatním čtenářům napíšete v komentářích své dojmy a postřehy – třeba se někomu podaří tenhle prográmek rozjet i na nižších verzích Androidu.

A nezapomeňte, že je aplikace zatím ve fázi betaverze, takže se s pár bugy ještě počítá.

 

Zdroj: Androidpolice

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (12)