Hudba Play získává podporu podcastů, neradujte se ale předčasně

Google Play Podcasts

Hudba Play od Googlu bezesporu patří mezi největší služby pro streamování hudby nejen u nás ale i na světě. Na část své konkurence však tato služba ztrácela kvůli absenci podpory podcastů, tedy zjednodušeně řečeno streamovaných internetových rádií. Tento nešvar se však stává minulostí, webová verze Hudby Play již získala podporu podcastů a do mobilních aplikací se tato funkce postupně dostává také. Má to však jeden (velký) háček – služba je zatím dostupná výhradně ve Spojených státech a Kanadě. Příznivcům tohoto obsahu tak nezbývá než doufat, že se novinka brzo rozšíří i k nám.

Hudba Play Podcasty

Google začal tuto funkci testovat již v únoru letošního roku a nyní, o více než dva měsíce později, ji uvolnil pro všechny uživatele. Internetový gigant se přitom chlubí, že rozhraní nabídne snadné vyhledávání zajímavých podcastů prostřednictvím kontextových doporučení typu “Naučit se něco nového” nebo “Nahlas se zasmát”. Jakmile narazíte na zajímavý podcast, můžete si jej přidat do svých odběrů a následně si nastavit automatické stahování několika posledních epizod. Samozřejmostí jsou pak upozornění na vydání nových epizod.

Odebíráte podcasty? Ocenili byste, pokud by je Hudba Play nabídla i u nás?

Zdroj: GSMArena.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (0)