Nejotravnější problém Hudby Google Play byl konečně opraven

google play music mazani pisnicek

Hudba Google Play ještě do nedávna obsahovala velmi nepříjemnou chybu. Při projíždění seznamem písniček byla vysoká pravděpodobnost, že si smažete písničku. Gesto mazání pohybem do strany bylo příliš citlivé, ale změna nastala po poslední aktualizaci.

Mazání písniček v Google Play Music opraveno

Ještě před pár dny aplikace Hudba Google Play obsahovala nepříjemnou chybu. Mazání písniček pomocí gesta pohybem do strany bylo vytvořeno, aby uživatelé mohli mazat písničky rychle a efektivně. Problém byl, že tato funkce byla až příliš citlivá a při projíždění seznamem se písnička smazala i při jemném pohybu do strany.

Google pro svou aplikaci vydal aktualizaci, která vás otravného a nechtěného mazání písniček zbaví. Aktualizace s označením 8.5.6542-1.Y byla vydána 20. listopadu 2017. V informacích o aplikaci na Google Play najdete pouze poznámku „opravy chyb.“ Pokud chcete nyní vymazat písničku, se seznamem písniček se nesmí hýbat a je potřeba provést zřetelný pohyb prstem ze strany na stranu.

mazání hudba google play

Hudba Google Play má ve svém oboru silnou konkurenci, ale stále se nevzdává. Pokud s touto aplikací nemáte zkušenosti a nechcete za ní platit, lze ji vyzkoušet na 60 dní zdarma. Stačí jí stáhnout z Google Play a nainstalovat. Při spuštění vám bude akce automaticky nabídnuta.

[appbox googleplay com.google.android.music]

Jaké další změny byste v této službě uvítali?

Zdroj: androidauthority.com

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (5)