Huawei představí na veletrhu MWC chytré hodinky, tablety i telefon

huawei_phone_header_contentfullwidth

Očekávaný barcelonský veletrh se nezadržitelně blíží a jak je vidět, výrobci se na něj usilovně chystají. Nejenže bude pravděpodobně během MWC představena nová vlajková loď Samsungu – Galaxy S5, ale i ostatní nenechávají nic náhodě. Například Huawei toho pro své zákazníky chystá celkem dost. Možná nejzajímavějším kouskem bude jeho podání chytrých hodinek. Trh s “wearables” pomalu ale jistě roste a tak vidíme snahu mnoha výrobců si z něj něco ukrojit. Technické specifikace či obrázky zatím neunikly, takže nám nezbývá, než se nechat překvapit.

Huawei-logo

Kromě hodinek Huawei chystá i nový telefon, o kterém víme pouze to, že se nebude jednat o nástupce vlajkového modelu Huawei Ascend P6 (potažmo P6S). Pokračovatele můžeme očekávat až v blíže nespecifikovaném čase roku 2014. Na MWC tak nejspíše dorazí telefon ze středního nebo nízkého segmentu.

Huawei Ascend P6 Huawei Ascend P6

Firma má v plánu i dva tablety. Již teď je Huawei třetím největším výrobcem chytrých telefonů, avšak v západním světě příliš velké jméno nemá. Změní se to s příchodem nových modelů a chytrých hodinek?

Zdroj: Wall Street Journal, AndroidAuthority

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)