Bude takhle vypadat Huawei P20? Rendery ukazují umístění tří fotoaparátů

huawei p20

Nová vlajková loď Huaweie se ukáže na konci března, zatím stále není jasné, jestli půjde u Huawei P11 nebo Huawei P20. Nově uniklé rendery však naznačují, že se bude jednat o P20. Navíc se těmito novými obrázky přidává na pravdivosti ohledně spekulace, že novinka od Huaweie bude mít rovnou tři fotoaparáty.

Huawei P20 by mohl mít fotoaparáty v levém horním rohu

Už dříve se objevily informace o chystaném vlajkovém modelu Huaweie. Ten má nabídnout například 40 MPx nebo rovnou tři fotoaparáty na zadní straně. Nyní se u několika výrobců obalů objevily rendery, které by měly zobrazovat design tohoto telefonu.

Zadní strana Huawei P20/P11 by mohla být podobná Apple iPhone X, který má své fotoaparáty rovněž svisle u levé horní strany. Vypadá to tak, že Huawei opustí design, ve kterém se záda telefonu rozdělí na pomyslné dvě části. Kdy v horní části je pruh s fotoaparáty. Tento design jsme poprvé mohli vidět už u modelu Huawei P8.

Líbil by se vám takový design u chystaných Huawei telefonů?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)