Huawei MediaPad M5 představení: Nové tablety nabízí zajímavé specifikace

huawei medipad M5 predstaveni

Nové tablety MediaPad M5 vychází v 8,4palcové i 10,8palcové verzi. Nabízí například elegantní kovové uni-body tělo, vylepšený 2K displej. Potěší i výkonnější čipset Kirin 960, který jsme v minulém roce mohli vidět u vlajkových modelů společností Huawei i Honor.

Huawei MediaPad M5 je dostupný ve dvou verzích

Levnější verze s 8,4 palci se začne na českém trhu prodávat v polovině dubna. A to za cenu 8 599 Kč, respektive za 9 999 Kč v LTE verzi. Větší verze s 10,8 palci se začíná prodávat na konci dubna za cenu 11 499 Kč.

Příplatek u větší verze není jen za displej, ale také je optimalizován pro produktivitu, a to díky Desktop View. Upravuje vzhled a funkčnost, a to například v hlavním panelu, kde se bude zobrazovat jednoduchý přístup k souborům pro sdílení či úpravu. Umožní také připojení klávesnice přes tzv. Pogo Pins. Dalším rozdílem je to, že větší verze bude podporovat i Huawei M-Pen s citlivostí 4096 úrovní. V neposlední řadě má MediaPad M5 10,8 také rovnou čtyři reproduktory, menší verze má “pouze” dva.

Společnými znaky je procesor Kirin 960, nadstavba EMUI 8.0 a také 4 GB paměti RAM. Úložiště bude dostupné ve dvou verzích. A to 32 či 64 GB. Baterie má u menšího modelu kapacitu 5 100 mAh, u většího pak 7 500 mAh. U obou verzí podporuje rychlé nabíjení.

Jak se vám líbí nové tablety řady MediaPad M5?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)