Huawei láká na nový přístroj – bude představen 18. června v Londýně [video]

30682_1_huawei_officially_confirms_the_ascend_p6_is_coming_june_18

Možná by se zdálo, že jsme poslední dobou na Huawei úplně zapomněli a nic o něm nepsali. Možná si to myslí i samotný výrobce a začíná se trochu připomínat. Je to přesně měsíc zpátky, co jsme vás informovali o blížící se akci v Londýně, kde má Huawei představit 16. června něco nového. Na oficiálním YouTube kanálu čínského výrobce se nyní objevilo video, které láká na nový přístroj a na konci se opět zobrazí datum 18. červen. Máme se bát? Máme se těšit? To se teprve uvidí.

Huawei Device 06/18/2013 V.I.P Mission Starts

Huawei Device 06/18/2013 V.I.P Mission Starts

Video vypadá zajímavě a láká na VIP (Very important product), tedy na velmi významné zařízení. Nic detailnějšího ovšem nevíme. Nejpravděpodobněji se nám zatím jeví varianta, že se dočkáme přístroje s označením P6-U06, který by mohl dostat název Huawei Edge. O něm toho víme ovšem velmi málo a podle fotografií zatím můžeme prozradit pouze to, že bude vyroben z kovu. A vypadá skvěle.

huawei-p6-u06-2

Doufejme, že ještě před samotnou akcí vyplavou na povrch nějaké další informace. Společnosti Huawei se však daří držet vše pod pokličkou. To my nemáme rádi.

zdroj: phonearena.comyoutube.com

Chcete si již nyní vyzkoušet nejlepší telefony na trhu? Pak navštivte Android RoadShow! Vstup je zdarma.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (8)