Huawei je na koni. Dravý Honor 7 míří zkrotit Evropu (video)

honor 7

Konec června se v očích fanoušků systému Android jistě povedl – bylo totiž představeno několik zajímavých smartphonů, mezi kterými tak trochu vyčnívá Huawei Honor 7. Ten přináší výbornou výbavu, design i kovové zpracování. S nadsázkou se dá říci, že Honor 7 trochu připomíná Mate 7, který je velmi úspěšný. Novinka od čínského výrobce ukázala, že zákazníky minimálně zaujala – 200 tisíc kusů zmizelo v Číně za dvě minuty. Nevyřešenou otázkou byla dostupnost v Evropě – nebyli jsme si totiž jistí, zda do našich končin dorazí. Huawei nám ale nyní posílá jasný vzkaz skrze video.

Huawei Honor 7 míří do Evropy

Will the honor 7 come to Europe?

Will the honor 7 come to Europe?

Huawei Honor 7 titul

Jen připomeňme, že Huawei Honor 7 disponuje 5,2″ Full HD displejem, osmijádrovým procesorem Kirin 935, 3 GB RAM paměti, 20Mpx fotoaparátem a baterií s kapacitou 3100 mAh. Výbornou výbavu uzavírá podpora LTE se dvěma SIM, NFC, slot pro paměťovou kartu či Android 5.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)