Huawei Ascend P7 dosáhl v AnTuTu skóre 24883 bodů

p7_ico

  Již příští měsíc (slavnostní představení se bude konat 7. května v Paříži) společnost Huawei představí svou novou vlajkovou loď Ascend P7, jejíž hlavní devizou budou stylový design a dobré technické parametry. Telefon již byl k vidění na několika neoficiálních fotografiích a známa je také většina jeho specifikací. Některé z nich byly nyní potvrzeny spolu s výsledky v benchmarku AnTuTu.

  Huawei Ascend P7 Huawei Ascend P7

  Vězte tedy, že nový model, známý též pod názvem Sophia, bude mít obrazovku s rozlišením 1080 x 1920 obrazových bodů (Full HD; jemnost 480 dpi), čtyřjádrový procesor HiSilicon Kirin 910 taktovaný na 1,8 GHz s grafikou Mali-450MP, 2 GB operační paměti a 16 GB interního úložiště rozšiřitelného paměťovými kartami microSD. Fotoaparát na zadní straně bude mít rozlišení 13 Mpx, přední pak 8 Mpx. Operačním systémem bude Android 4.4.2 KitKat s grafickou nadstavbou Emotion 2.x.

  Huawei Ascend P7 v AnTuTu Huawei Ascend P7 v AnTuTu

  Huawei Ascend P7 v AnTuTu Huawei Ascend P7 v AnTuTu

  V této konfiguraci dosáhl Huawei Ascend P7 v benchmarku AnTuTu výsledku 24 883 bodů. Skóre odpovídá úrovni loňských vlajkových lodí, v žebříčku se telefon umístil pod starším HTC One s procesorem Qualcomm Snapdragon 600.

  Technické parametry Technické parametry

  Zdroje: Mobil Telefon, Android Headlines, 4PDA, GizChina.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)