Huawei Ascend P6 je jako žiletka

Huawei-Ascend-P6-white-640×528

Zkusíme si odpustit vtipkování na téma mobilní anorexie a raději se rovnou podíváme, čím se Huawei pokusí zaútočit na metu nejtenčího smartphonu na světě. Původně se o tento titul pokoušel nástupce modelu Ascend P1 S, ale skutek utek’ a Ascend P2 nakonec skončil na hodnotě 8,4 mm, tudíž byl urychleně označen za “nejrychlejší telefon na světě”, což je hodně špatný marketingový obrat.

Huawei-Ascend-P6-white-640x528

Přivítejme Huawei Ascend P6, o kterém víme zatím jen naprosté minimum informací, ale i za to málo můžeme být Twitter účtu @evleaks vděční. Krom 4,7-palcového displeje s rozlišením 720p se totiž prokecla i předpokládaná tloušťka 6,2 mm. To už je rozhodně velmi pěkná hodnota a Huawei se určitě vytasí s nějakým pěkným sloganem. Vytasit by se mohl i s kompletními hardwarovými specifikacemi, ale na ně si budeme muset ještě “chvilku” počkat – konkrétně do 18. června, kdy bude telefon oficiálně představen v Londýně.

BLB6GExCQAIa7VQ

Rozhodně nechci být za škarohlída, ale upřímně řečeno na mě udělá větší dojem svižnost systému, než to, jestli je o milimetr tenčí než konkurence. Uvidíme, co tedy Huawei to takhle tenkého těla “nacpe”. Snad to bude stát za to.

 

Zdroj: @evleaks

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)