Huawei Ascend G700: levnější bratranec Ascendu D2?

huawei_ascend_g700_ico

Na Twitter účtu @evleaks, kde se poměrně často objevují uniklé fotografie a informace o připravovaných telefonech, se včera začalo mluvit o mobilu Huawei Ascend G700. Kromě obrázku, na kterém má být vyobrazen právě zmíněný telefon, přišly také první informace o očekávaných technických specifikacích.

Toto je údajně Huawei Ascend G700 Toto je údajně Huawei Ascend G700

Operačním systémem tedy bude Android 4.2 Jelly Bean, jako procesor byl zvolen čtyřjádrový MediaTek MT6589 (na rozdíl od čtyřjádrového čipu Huawei HiSilicon K3V2, který je v Ascend Mate a Ascend D2), jemuž budou sekundovat 2 GB operační paměti. K zobrazování bude sloužit pětipalcový displej s HD rozlišením a tělo bude provedeno v plastu.

Toto je údajně Huawei Ascend G700 Toto je údajně Huawei Ascend G700

Vzhledem k tomu, že ceny modelové řady G nikdy nepřevýšily 320 amerických dolarů (v přepočtu 6 400 Kč), mohl by být Ascend G700 zajímavou volbou pro všechny, kdož pokukují po solidně vybaveném 5palcovém telefonu.

Zajímavostí je, že tyto specifikace jsou velmi podobně dříve uniklým parametrům Ascendu G710, ačkoli design se zdá být odlišný. Vzhledem k podobnému označení obou modelů očekáváme, že se tato dvě zařízení budou pohybovat ve stejné cenové hladině. Otázkou je, zda G700 bude dostupný i v jiných zemích, nebo jestli bude určen pouze pro čínský trh.

Zdroje: Twitter @evleaks, Engadget a Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)