HTC Tattoo od října u Vodafone UK (u nás v lednu/únoru?)

No Image-01

České uživatele by nadpis jistě potěšil bez posledního slova (UK). Pro systém Android jde ale přesto o velký krok kupředu. HTC Tattoo, dříve známý jako Click, je totiž určen pro masy uživatelů.

O nejnovějším modelu Tattoo od HTC toho víme dost, již v dřívější zprávě jsme se zabývali podrobnosti. Přesto doplním, telefon bude mít funkce potřebné pro běžný online život – Wi-Fi, bluetooth, GPS, fotoaparát, FM rádio, kompas nebo slot na microSD karty. To vše bude zabaleno do elegantního designu s “kérkou” na zadní straně. Na té přední potom najdeme displej o velikosti 2,8″, který doplní šest velmi dobře známých tlačítek a jedno nové kolečko. Tattoo bude obsahovat uživatelské prostředí Sense. To aspoň na HTC Hero po upgradu ROM šlape jak má. Doufejme tedy, že stejně tomu bude i u “potetovaného” Androida. A jelikož se v nejbližší době očekává aktualizace na verzi 1.6, tedy Donut, můžeme čekat, že Tattoo přijde na trh právě s “koblihou” uvnitř. To potvrzuje i oficiální stránka Vodafone UK, kde se Tattoo již pár dní prezentuje.

HTC Tattoo HTC Tattoo

A to hlavní na závěr, podle zkušeností z minulosti je možné, že se Tattoo během tří měsíců dostane i na náš trh v nabídce nejmenšího operátora. Jde přeci o levný telefon, který by dobře nastavenou cenou  (kolem 6 tisíc) a svou exkluzivitou v podobě operačního systému od Googlu mohl upoutat větší zájem běžných uživatelů, což by operátorovi, potažmo i Androidu, velmi prospělo.

HTC Tattoo v nabídce britského Vodafone HTC Tattoo v nabídce britského Vodafone

Zdroj: TalkAndroid.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (3)