HTC Supersonic možná s Android 3 (podvod)

htc-logo-1

Doplněno, že se jedná opravdu o  podvod. O HTC Supersonic jsme už psali a teď se na stránkách www.boygeniusreport.com objevila informace, která ukazuje, že by na tomto telefonu mohla běžet nová verze systému android s označením Android 3. Nabízí se hned několik otázek, není na další aktualizaci v podobě Android 3 brzo, bude Android 3 podporovat technologii WiMAX?

Aktualizováno: Na tomto dalším snímku vidítě že podle zdojového serveru by se měl prodávat další delefon a dokonce hned s verzi Android 3.1. Jak již správně jeden čtnenář v komentářích správně uporoznil jedná se o podvod. Nasvědšuje tomu několik věcí, jednak neúměrný skok na další verzi systému a hlavně špatné rozlišení pořizeného screenu. Server  www.phandroid.com popisuje jak je jednoduché takovýto údaj dostat i do vačeho telefonu. Stačí změnit pár údajů v telefonu, tento úkon zabere cca 17s.

Ještě jednou tedy zdůrazňuji, jedná se o podvod.

there’s a text file on the phone (/system/build.prop) which contains information about your build
ro.product.model=HTC Phandroid
ro.build.version.release=3.1
edit it, reboot the phone
done

Zdroj: www.boygeniusreport.com, www.phandroid.com

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)