Nexus, nebo novinka od HTC? Konec září napoví

htc-logo

Vypadá to, že úterý 29. září bude pořádně nabité technologiemi. Google by v ten den měl představit nová zařízení Nexus a dnes již s jistotou víme, že nepůjde o jediné zařízení, ale o dva Nexus telefony, jeden z dílen Huawei a druhý LG. Korunu tomu navíc dává společnost HTC, která ve stejný den chce v Japonsku představit i svůj nový smartphone.

HTC pozvánka na představení „double flagship“

Co HTC představí?

Nejsme si však úplně jistí, o jaký smartphone by mělo jít. Podle serveru Engadget by mělo dojít k představení jakési „double flagship“. Co to ale znamená si netroufáme s jistotou říci. Neubráníme se ale krátkému zamyšlení. Pokud se podíváme na čínskou pozvánku, v hlavičce si můžeme všimnout římské dvojky. A jak se jmenovalo několik posledních generací vlajkových modelů? Jmenovaly se „HTC One“. Mohlo by to tedy znamenat nástupce celé řady One? Nebo by to také mohlo znamenat novou řadu, která se bude prodávat souběžně s řadou One.

Informací je pomálu a těch důvěryhodných ještě méně. Na bližší detaily si budeme muset počkat. Jedno ale jisté je už teď – HTC si pro nás přichystalo tajné překvapení. O úplném restartu vlajkové řady se již sice mluví pár týdnů, nikdo by ale nečekal, že by k tomu mohlo dojít ještě letos, protože letošní vlajkový model byl představen teprve v dubnu.

Zdroj: Engadget

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)