HTC se ve svém videu představuje jako inovátor na poli smartphonů

HTC-One_Silver-580-75

Před několika lety, kdy bylo slovo Nokia synonymem pro mobilní telefon, si spousta lidí při vyslovení HTC vzpomněla spíše na látku THC. Časy se však mění a tchajwanský výrobce se stal jedním z nejoblíbenějších a nejlepších na světě. A HTC si letos opravdu věří – vydává oficiální video, ve kterém se představuje jako inovátor.

Video začíná v roce 1997, kdy byla samotná společnost založena. HTC se pak chlubí zejména prvním 3G a 4G telefonem či například prvním telefonem s operačním systémem Android (HTC Dream). Nezapomnělo se ani na podporu Beats Audia, skvělý fotoaparát v HTC One X (ve srovnání s konkurencí už to ovšem tak skvělé není) a konečně novou vlajkovou loď HTC One, která si získala letošní rok řadu ocenění a právem se může nazývat jedním z nejlepších telefonů na světě.

HTC — A Smartphone Innovator

HTC -- A Smartphone Innovator

 

Ve videu nám trochu chybí legendární přístroj HTC HD2, který vynesl tachajwanského výrobce na vrchol a dodnes má obrovskou komunitu.

Jaké byly vaše přístroje od společnosti HTC?

zdroj: droid-life.com

Nezapomeňte, že již v sobotu 1. 6. se koná Android RoadShow, kde si budete moci HTC One osahat na vlastní kůži a ještě vyhrát hodnotné ceny! Neváhejte a registrujte se zdarma.

registraceHome

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)