HTC: Přístroje z roku 2012 mají nejvyšší prioritu k aktualizaci na Android 4.1

HTC

Jak se již dlouho očekávalo, HTC plánuje vypustit aktualizaci na Jelly Bean pro své přístroje z roku 2012 co nejdříve, především pro HTC One X a HTC One S. Oba telefony jsou high-end zařízení, která jsou po HW stránce schopná na přechod na novější Android. Druhé oznámení HTC ovšem už tak radostné není. Přístroje s 512 RAM a méně nesplňují podle HTC požadavky, aby aktualizaci mohly získat. To se týká modelů HTC One V a HTC Desire C, které navždy oficiálně zůstanou na verzi ICS. Naštěstí tyto modely jsou jediné, které byly v roce 2012 uvedeny s 512 RAM, další zařízení jako Desire X či Desire SV byly vybaveny 768MB RAM.

Informace, zda aktualizace dostanou i modely uveřejněné na čínském trhu, především v komunitě často zmiňovaný HTC T528w One SU (dualSIM fullactive, na SIM1 můžete přijímat hovory, i když hovoříte na SIM2), zatím chybějí, dá se však předpokládat, že politika aktualizací zde bude stejná. Telefony se totiž od svých evropských sourozenců liší většinou jen dualSIM funkcí a několika drobnostmi.

Podle vyjádření HTC je zde naděje, že 4.1 aktualizaci dostanou i vlajkové lodě z roku 2011, tedy HTC Sensation, HTC EVO 3D a HTC Rezound.

 

 

Zdroj: www.htc.com

 

Jiří Opletal
O Autorovi - Jiří Opletal

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (39)