HTC One X – první pohled a dojmy

htc-one-x-white

Do redakce nám dorazila horká novinka od společnosti HTC, která disponuje obřím displejem a čtyřjádrovým procesorem Nvidia Tegra 3. Toto čtyřjádrové monstrum dostalo označení One X a představeno bylo na únorovém mobilním veletrhu v Barceloně. Než se nám podaří zařízení plně otestovat, pojďme se podívat, v čem přístroj dorazil a jak na první pohled vypadá.

V podivné krabičce nám přišla atraktivní bílá verze, kterou na trhu doplní také verze s tmavší barvou. Telefon je na svoji velikost lehký, jednolité tělo pak zaručí nevrzající a pevnou konstrukci. Díky 4,7palcovému displeji s HD rozlišením budou mít ruce u většiny majitelů problém dosáhnout do vrchní části displeje. Odměnou však bude skvělé podání barev, výborné rozlišení a obrovská sledovací plocha. Hned při vydání vzbudila největší rozpaky absence slotu pro MicroSD karty a nemožnost výměny baterie.

Tchajwanský výrobce by si u nového kousku nedovolil nabízet staré verze systému Android, takže není žádným překvapením, že již při vydání obsahuje One X čtvrtou verzi systému s názvem Ice Cream Sandwich. Ta je obohacená o nadstavbu HTC Sense 4, která by se měla mírně lišit od verzí předešlých – měla by být jednodušší a méně náročná na systémové prostředky. Jelikož je telefon v redakci pouze pár hodin, připravili jsme si pro Vás zatím jen první pohled na přístroj, další krátké pohledy budou následovat v příštích dnech.

Omluvte prosím nízkou kvalitu videozáznamu, redakční kamera se nyní nachází na druhém konci republiky, ale nepodělit se s Vámi o tyto záběry by byla veliká škoda.

HTC One X – první pohled

HTC One X - první pohled

[aps_product_sz image=”https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png” title=”Katalog Android zařízení” subtitle=”Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…” desc=”Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.” button=”Zobrazit katalog”]

Graf ceny produktu HTC One X poskytuje server Heureka.cz

V dalším rychlém videopohledu se podíváme, jak vypadá nové Sense, takže zůstaňte naladěni.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (29)