HTC One V: video z rozbalování a výsledky benchmarků

htc_one_v

V centru pozornosti odborných médií se z tchajwanské produkce v poslední době nejčastěji objevují HTC One X a One S. To ale neznamená, že bychom měli zapomínat na nejlevnější HTC One V. I když se neočekává, že by tento model šel v Evropě  do prodeje během následujících týdnů, neznamená to, že musíme čekat tak dlouho, abychom se na zařízení podívali blíže.

Redaktorům serveru NetbookNews se podařilo koupit HTC One V přímo na Tchaj-wanu, a hned se podělili o docela dlouhé (bezmála 20 minut trvající) “unboxing video,” zahrnující také několik výkonnostních testů. Kromě toho se můžete podívat, jak na telefonu běží některé z nejnovějších her.

HTC One V Unboxing – Benchmarks – Gaming performance and Walk-Through

HTC One V Unboxing - Benchmarks - Gaming performance and Walk-Through

Srdcem HTC One V je procesor Snapdragon S2 s grafickým jádrem Adreno 205. Všimněte si ale, že výsledky benchmarků a herní výkon jsou určitě o krok či dva před loňskými telefony, běžícími na stejném čipu. Kombinace solidního výkonu, nové technologie fotoaparátu ImageSense a ceny 325 dolarů (cca 6 150 Kč) – to jsou slibné ingredience pro úspěch na trhu.

[aps_product_sz image=”https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png” title=”Katalog Android zařízení” subtitle=”Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…” desc=”Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.” button=”Zobrazit katalog”]

Zdroje: Android and Me a NetbookNews

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)