HTC One M8 Prime: prohlédněte si očekávanou novinku ze všech stran!

htc_one_m8_prime_ico

Jak již naši čtenáři jistě dobře vědí, HTC plánuje oznámit ve druhé polovině tohoto roku svou novou vlajkovou loď, známou dosud jako HTC One M8 Prime. Na proslulém Twitter účtu @evleaks, zaměřujícím se na úniky, se objevily detailní tiskové snímky tohoto telefonu.

HTC One M8 Prime HTC One M8 Prime

Očekávaná vlajková loď HTC Očekávaná vlajková loď HTC

Obrázky vycházejí z animace, zachycující telefon ze všech stran (animace se spustí po klepnutí na obrázek).

HTC One M8 Prime (animace se spustí po klepnutí na obrázek) HTC One M8 Prime (animace se spustí po klepnutí na obrázek)

Jak můžete vidět, HTC One M8 Prime zachovává konstrukční prvky svých předchůdců, přesto se podařilo vše potřebné vměstnat do tenčího těla. Z obrázků můžeme usuzovat pogumovaný povrch, což by mohlo naznačovat možnou ochranu proti prachu a vodě.

Dalším zajímavým prvkem je pruh se snímačem, situovaný těsně nad obrazovkou. Spekuluje se o tom, že půjde o senzor, který bude zodpovědný za rozpoznávání gest.

One M8 Prime One M8 Prime

One M8 Prime One M8 Prime

V současnosti je známo, že jedním z hlavních rysů HTO One M8 Prime má být tělo z poměrně neobvyklého materiálů – kompozitu hliníku a tekutého silikonu. Tento materiál se nezahřívá jako kov, přitom je ale velmi odolný.

HTC One M8 Prime bude mít 5,5″ displej s rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů, výkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 805, 3 GB operační paměti a 16 GB interního úložiště, které bude rozšiřitelné pomocí paměťových karet microSD. Novinkou bude vícerežimový modem Qualcomm, který podporuje datové přenosy v sítích LTE s rychlostí až 300 Mbit/s.

HTC One M8 Prime HTC One M8 Prime

Očekávaná vlajková loď HTC Očekávaná vlajková loď HTC

Očekávaná vlajková loď by také měla dostat vylepšený duální fotoaparát, který prý bude mít 5Mpx snímač s technologií UltraPixel a klasický 18Mpx modul. Proslýchá se, že HTC One M8 Prime bude prvním přístrojem s grafickou nadstavbou HTC Sence 6.5.

Letošní vlajkovou loď HTC One M8 si můžete osahat již v 31. 5. v Ostravě na první Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome
Zdroje: Hi-Tech, CNET, @evleaks, Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)