HTC One Dual SIM s microSD dorazilo do Evropy

HTC One mini

I přesto, že HTC One už je na trhu skoro rok, pořád dokáže držet krok i s těmi nejnovějšími telefony. Předurčuje ho k tomu hlavně výkonný hardware, umístěný do kvalitně zpracovaného hliníkového těla s unibody konstrukcí a to celé korunuje výborný Full-HD displej. I přes všechna tato pozitiva ale mohlo některým uživatelům na HTC One vadit několik drobností. Mezi ně by se dala určitě zařadit absence slotu na paměťové karty nebo například možnost vložením pouze jedné SIM karty. HTC si tento problém uvědomila a proto připravila verzi s názvem HTC One Dual SIM. Ta se již několik měsíců prodává na čínském trhu, avšak doteď jsme neměli zprávy o tom, že by se mohla dostat i na evropský trh.

 

HTC One Dual SIM HTC One Dual SIM

 

Nyní je však telefon dostupný (zatím pouze k předobjednání) na oficiálním eshopu HTC ve Velké Británii za cenu 494,99 liber, tedy asi 16 300 Kč, za verzi s 32 GB interní paměti. HTC vyzdvihuje například fakt, že s One Dual SIM můžete plynule přecházet mezi oběma SIM kartami v průběhu hovoru. Navíc tento inovovaný model řeší i druhý zmiňovaný neduh, protože vedle dvou SIM karet velikosti micro, našel své místo také slot na paměťovou microSD kartu s možností rozšíření interní paměti až o 64 GB. Oproti klasickému One, ale nemá Dual SIM verze unibody konstrukci. Vložení SIM karet a microSD karty je totiž možné až po sundání zadního hliníkového krytu, stejně tak, jak je tomu u modelu HTC One Max. Všechny ostatní parametry zůstávají stejné jako v případě modelu HTC One.

 

Přesný datum zahájení prodeje ve Velké Británii ani dostupnost na ostatních evropských trzích nejsou v tuto chvíli známy. Viděli byste tento telefon rádi na našem trhu?

 

Zdroj: HTC UK a Talk Android

Filip Valtr
O Autorovi - Filip Valtr

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)