HTC One 2 – nabídne neoslnivé parametry a dva fotoaparáty?

mystery-htc

V novém roce přinesou všichni významní výrobci na trh své nové vlajkové lodě. Nejinak tomu bude u HTC, které loni zaznamenalo úspěch s přístrojem HTC One, jehož pravděpodobně největší slabinou byl fotoaparát. Naopak dobře odladěný systém vykompenzoval absenci nejsilnějšího železa.

HTC-One-2-koncept

Na twitterovém účtu @evleaks se objevily předběžné specifikace HTC One 2 (M8). Podle nich bychom se měli dočkat procesoru Snapdragon 800, 2 GB operační paměti či pěti palcového Full HD displeje. Po softwarové stránce telefon dostane nejnovější Android 4.4 KitKat a uživatelskou nadstavbu Sense ve verzi 6.0.

evleaks HTC One 2

Podle některých spekulací by telefon mohl mít na zádech rovnou dvě čočky fotoaparátů nebo by mohl disponovat výměnnými objektivy. Jeden snímač by měl sloužit pro pořizování fotografií při špatných světelných podmínkách (pravděpodobně UltraPixel) a druhý pro běžné focení za denního světla. Jak bude celý systém fungovat a zda na zádech opravdu budou dvě čočky se definitivně dozvíme až při představení. Po vzoru HTC One Max pravděpodobně nebude chybět čtečka otisků prstů.

Zdroj: @evleaks

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)