HTC Magic dostane jeden smysl navíc

htc-logo-1

Na tchajwanských stránkách HTC se objevila aktualizovaná ROM pro HTC Magic, která obsahuje nové uživatelské prostředí Sense. Po HTC Hero je Magic prvním, a zřejmě i posledním, telefonem HTC, který se nového prostředí zpětně dočká.

Aktualizace je založená na verzi Androidu 1.5 Cupcake, kromě prostředí Sense žádné jiné vylepšení systému nepřináší. Update je zatím určený pouze pro tchajwanskou verzi Magicu, HTC ale zřejmě bude uvolňovat update postupně i pro další země. Na zahraničních fórech dokonce už teď existují návody, podle kterých na vlastní nebezpečí (!) oficiální ROM s prostředím Sense do jakéhokoliv Magicu dostanete.

Update se provádí pomocí RUU utility (ROM Update Utility), kterou HTC používá i pro telefony se systémem Windows Mobile.  Update se provádí pomocí RUU utility (ROM Update Utility), kterou HTC používá i pro telefony se systémem Windows Mobile.

HTC přichází s tchajwanským updatem v době, kdy je na trhu již nová verze Donut. Toho se ale zatím dočkali pouze pro majitelé telefonů T-Mobile G1. Nabízí se proto otázka, zda HTC s updatem systému pro Magic nepočká až na verzi 2.0 Eclair. Ta by mohla být Googlem uvolněna do konce roku. První telefon s Androidem 2.0 bude Motorola Droid, která vstoupí v listopadu na trh v USA.

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později
HTC-ICS

HTC Evo 3D – ICS přichází

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
1 min. uložit na později
tomtom_ico

Navigace TomTom je na cestě na Android Market

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (8)