HTC Hero bude pro americké zákazníky upravený

htc-logo-1

O úmyslu amerického operátora Sprint zařadit do své nabídky nejnovější přístroj se systémem Android se na zahraničních fórech mluví už poměrně dlouho. Až teď je ale jasné, že americký HTC Hero není pouze přebalená verze toho evropského. Vzhledově s modelem, který je prodáván i u nás, totiž nemá mnoho společné. Pojďme se tedy na americkou verzi tohoto telefonu podívat blíže.

Jak můžete vidět na obrázcích níže, změny v designu jsou opravdu razantní. Stranou šlo prohnutí konstrukce, jiné je i uspořádání HW tlačítek. Telefon je navíc zakulacen a liší se i v barvě provedení – u této verze již nenajdeme zářivě bílou (popřípadě černou), ale něco mezi šedou a stříbrnou. Kromě designových změn zůstalo vše ostatní takřka při starém, včetně uživatelského prostředí Sense.

HTC Hero - upravená verze pro amerického operátora Sprint HTC Hero – upravená verze pro amerického operátora Sprint

Co se týče data uvedení na trh, to se nezastavitelně blíží a občané USA se upraveného „Hrdiny“ dočkají už 11. října!  A jeho cena? Ta je velmi slušně nastavená – při upsání se na 2 roky činí 179.99 dolarů (při současném kurzu asi 3 222 kč).

Srovnání HTC Hero, HTC Magic (My Touch 3G), iPhone 3GS a Blackberry Storm Srovnání HTC Hero, HTC Magic (My Touch 3G), iPhone 3GS a Blackberry Storm

A která verze se více líbí vám? Evropská nebo americká?

Zdroj: Phandroid.com, Sprint.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (21)