HTC Click ještě letos a za dobrou cenu

htc-logo-1

Před necelým měsícem se dostala ven zpráva o nově připravovaném modelu Click, z dílen HTC, který by měl být dalším telefonem s operačním systémem Google Android. Click by měl startovat na poloviční ceně, než jeho příbuzní z taiwanské továrny – G1 (Dream), Magic a i nově prodávaný Hero. O tom jsme ale psali již v předchozí zprávě.

HTC Click HTC Click

Podle serveru DigiTimes.com by konečná cena Clicku měla být opravdu okolo $300 (5500 kč). Nový androidí “klik” ale nebude jedinou novinkou od HTC. Fandové Windows Mobile si také přijdou na své – HTC pro čtvrtý kvartál roku 2009 plánuje ještě jeden kousek, který nebude patřit do vyšší cenové kategorie, a to model Mega. Jak Mega, tak Click, pravděpodobně nebudou tak nadupaní, ale za cenu 5500 – 6000 kč se to od nich ani nečeká.

Co se týče data vydání, vše nasvědčuje tomu, že oba telefony pomalu klepou na dveře. Podrobnější specifikace zatím nejsou známy, počítám ale s tím, že co nevidět budou zveřejněny – bylo by na čase, vždyť čtvrtý kvartál letošního roku začíná již za pár týdnů.

Zdroj: TalkAndroid.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (2)